Kup Bilet online

Informacje dla pasażerów

Zastrzeżenia prawne

Polska Żegluga Bałtycka S.A. (POLFERRIES) informuje, że dane zawarte na niniejszych stronach internetowych oraz stronach z nim zlinkowanych nie stanowią - w rozumieniu prawa cywilnego - oferty, a służą tylko i wyłącznie celom informacyjnym. 
POLFERRIES nie ponosi żadnej odpowiedzialności za dokładność, aktualność oraz kompletność przedstawionych produktów lub informacji, publikowanych w tym miejscu sieciowym oraz stronach z nim zlinkowanych.

POLFERRIES nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody będące rezultatem korzystania lub oparcia się na tych informacjach. Ryzyko z tytułu użytkowania niniejszej strony internetowej ponosi wyłącznie jego użytkownik. 
Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie informacji zawartych na stronach tej witryny, należy najpierw je zweryfikować kontaktując się z lokalnym biurem POLFERRIES albo upoważnionym Agentem.

Wszelkie prawa do całej zawartości serwisu internetowego POLFERRIES są zastrzeżone. Żadna część serwisu nie może być w celach komercyjnych kopiowana w całości lub części, transmitowana elektronicznie lub w inny sposób, modyfikowana, linkowana lub wykorzystana bez uprzedniej pisemnej zgody POLFERRIES.

W przypadku dokonania rezerwacji biletu za pośrednictwem niniejszej witryny, nabywca oświadcza, iż zapoznał się z obowiązującymi warunkami przewozu.

Polska Żegluga Bałtycka SA rezerwuje sobie prawo do zmian powyższych zastrzeżeń oraz wyłączeń od odpowiedzialności w każdym dowolnie wybranym terminie.


Copyright 2004 Polska Żegluga Bałtycka SA

Kontakt - Klienci indywidualni

pn - pt: 8:00 - 17:00
sob: 10:00 - 14:00

Kontakt - Klienci Cargo

Gdańsk - Biuro obsługi Armatorskiej

+48 58 34 30 212
cargo.gdansk@polferries.pl

Świnoujście - Biuro obsługi Armatorskiej

+48 91 32 26 104
boas.cargo@polferries.pl