Kup Bilet online

5% zniżki od ceny biletu za zakup online.
Jesteśmy z Wami już 45 lat!

Polska Żegluga Bałtycka SA, polski armator promowy, którego jednostki pływają pod marką Polferries łącząc Polskę ze Skandynawią, obchodzi w tym roku Jubileusz 45-lecia działalności. To szczególne wydarzenie dla firmy oraz Kołobrzegu, w którym znajduje się siedziba armatora od 1976 roku. Warto podkreślić, że z naszą firmą związanych jest wielu mieszkańców Kołobrzegu, oraz całego kraju, dla których stanowi bądź stanowiła ona bardzo ważny element życia.  

Czterdziestopięciolecie to niecodzienny jubileusz. Dla firmy będzie to znakomita okazja do wspomnień, przedstawienia dotychczasowych dokonań oraz przyszłych zamierzeń związanych z rozwojem Polskiej Żeglugi Bałtyckiej S.A. Obchody będą nie tylko okazją do podsumowań, ale i sposobnością spotkań z partnerami biznesowymi, kontrahentami, którzy wkładem, zaangażowaniem przyczynili się do sukcesu i obecnej pozycji armatora na rynku branży morskiej.

Nie zapominamy o naszych klientach, pasażerach, sympatykach dla których z okazji jubileuszu przygotowaliśmy na ten rok wiele atrakcji, konkursów, promocji. Dlatego warto śledzić codziennie naszą stronę internetową oraz fanpage.

Dla pozostałych ten rok będzie okazją do przekonania się, że Polska Żegluga Bałtycka S.A. to nie tylko przewoźnik morski, ale również organizator imprez turystycznych, wycieczek do najciekawszych zakątków Szwecji, Danii, Norwegii i Finlandii.

Na dzień dzisiejszy pod marką Polferries eksploatowane są jednostki pasażersko-samochodowe, które obsługują linie promowe pomiędzy Polską, a Skandynawią. Są to m/f Nova Star i m/f Wawel, na linii Gdańsk - Nynäshamn (Szwecja), m/f Cracovia, m/f Mazovia oraz m/v Baltiva, którymi możemy popłynąć ze Świnoujścia do Ystad (Szwecja).

Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej polferries.pl oraz profilu facebookowego – towarzyszcie nam w centrum jubileuszowych wydarzeń, a obiecujemy, że atrakcji nie będzie brakować.

Kontakt - Klienci Indywidualni i Grupowi

Infolinia pasażerska, informacje na temat ruchu promów
+48 22 230 2222
Infolinia turystyczna i grupowa
+48 22 230 2223

Infolinia pasażerska
pn-pt: 8:00-18:00
sob: 8:00-16:00
Informacja na temat ruchu promów
codziennie: 8:00-20:00
Infolinia turystyczna i grupowa
pn-pt: 9:00-17:00

W sprawach pilnych dot. dzisiejszego odejścia promu, po godzinach pracy infolinii, prosimy o kontakt mailowy: pax.swinoujscie@polferries.pl

Bilety pasażerskie
rezerwacje@polferries.pl
Oferta turystyczna i grupowa
wycieczki@polferries.pl