Kup Bilet online

Specjalista ds. Sprzedaży

Aplikacja na stanowisko:

Firma: Polska Żegluga Bałtycka S.A.

Szanowna Kandydatko, Szanowny Kandydacie,

bardzo dziękujemy za zainteresowanie pracą w Polskiej Żegludze Bałtyckiej S.A.
Cieszymy się z Twojego zgłoszenia i chętnie się z nim zapoznamy.
Prosimy Cię o uzupełnienie poniższego formularza i załączenie swojego CV/Listu motywacyjnego. Na jego wypełnienie będziesz potrzebować zaledwie kilku minut.

Nasz Zespół HR przeanalizuje Twoją aplikację i skontaktuje się z osobami, których profil będzie odpowiedni do danego stanowiska.

Pozdrawiamy,
Zespół HR
Polskiej Żeglugi Bałtyckiej S.A.

Dane personalne
Dane kontaktowe
Załączniki
Dane dodatkowe

Podanie danych dodatkowych pozwoli nam lepiej zapoznać się z Pana/Pani kandydaturą

Znajomość języków

Proszę określić swoje miesięczne oczekiwania finansowe brutto (w złotych)
Proszę wskazać od kiedy może Pan/Pani rozpocząć pracę: 

Czy pracował Pan/Pani wcześniej w Polskiej Żegludze Bałtyckiej S.A.? *

Tak, jestem byłym pracownikiem Polskiej Żeglugi Bałtyckiej S.A.
Nie pracowałem w Polskiej Żegludze Bałtyckiej S.A.

Jeżeli chcesz, abyśmy przetwarzali Twoje dane osobowe w przyszłych rekrutacjach, prosimy o zaznaczenie poniższej zgody. Jeżeli nie zaznaczysz poniższej zgody, Twoje CV zostanie przez nas usunięte i nie będziemy dalej przetwarzali Twoich danych osobowych. Jednocześnie informujemy, że jeżeli udzielisz zgody na poczet przyszłych rekrutacji to będziemy przetwarzali Twoje dane maksymalnie przez okres 1 roku od momentu otrzymania Twojej zgody, a po tym czasie usuniemy Twoje dane osobowe.
Administratorem danych osobowych jest Polska Żegluga Bałtycka S.A. z siedzibą w Kołobrzegu (78-100) przy ul. Portowej 41. Celem przetwarzania Twoich danych jest przeprowadzenie procesu rekrutacji prowadzonego przez administratora danych osobowych oraz przeprowadzanie przyszłych procesów rekrutacji. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest przepis prawa w zakresie określonym w przepisach Kodeksu Pracy oraz zgoda w zakresie, jaki nie wynika z przepisów Kodeksu pracy. Administrator będzie przekazywał Twoje dane osobowe podmiotom przetwarzającym dane na zlecenie administratora w zakresie usług związanych z prowadzeniem rekrutacji pracowników lub udostępnianiem systemów informatycznych dla celów rekrutacji – przy czym takie podmioty przetwarzają dane osobowe na podstawie umowy z administratorem i wyłącznie zgodnie z poleceniem administratora. We wszelkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z wyznaczonym inspektorem ochrony danych drogą elektroniczną pisząc na adres iod@polferries.pl. Masz prawo do dostępu do swoich danych osobowych, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych i prawo do odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Masz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Zgodnie z artykułem 22¹ ustawy z 26 czerwca 1974 – Kodeks pracy, jesteś zobowiązany podać swoje konkretne dane osobowe, takie jak data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, historia zatrudnienia, w celu wzięcia udziału w naszych procesach rekrutacyjnych, a ich niepodanie uniemożliwi ich prawidłowe przeprowadzenie. Nie masz obowiązku przekazywania dodatkowych danych osobowych. Twoja zgoda na przetwarzanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolna. Jeśli nie chcesz udzielić takiej zgody prosimy o niezamieszczenie ich w przesłanych dokumentach aplikacyjnych. Jeżeli jednak wyślesz będzie to oznaczało, że wyraziłeś zgodę na przetwarzanie tych danych.

* - pola obowiązkowe

Kontakt - Klienci Indywidualni i Grupowi

Infolinia pasażerska, informacje na temat ruchu promów
+48 22 230 2222
Infolinia turystyczna i grupowa
+48 22 230 2223

Infolinia pasażerska
pn-pt: 8:00-18:00
sob: 8:00-16:00
Informacja na temat ruchu promów
codziennie: 8:00-20:00
Infolinia turystyczna i grupowa
pn-pt: 9:00-17:00

W sprawach pilnych dot. dzisiejszego odejścia promu, po godzinach pracy infolinii, prosimy o kontakt mailowy: pax.swinoujscie@polferries.pl

Bilety pasażerskie
rezerwacje@polferries.pl
Oferta turystyczna i grupowa
wycieczki@polferries.pl