Kup Bilet online

5% zniżki od ceny biletu za zakup online.
Oferty pracy

Polska Żegluga Bałtycka SA w Kołobrzegu, polski operator promowy, występujący pod marką POLFERRIES, eksploatujący promy operujące na liniach do Szwecji zatrudni pracowników na stanowiska:

Pracownik ds. crewingu
 Miejsce pracy: Kołobrzeg

Opis stanowiska:

  • naliczanie wynagrodzeń oraz sporządzanie list płac dla pracowników zatrudnionych na promach
  • wystawianie pracownikom zatrudnianym na promach zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach
  • planowanie, organizowanie i ewidencjonowanie szkoleń pracowników lądowych i morskich
  • wyposażanie pracowników lądowych i morskich w identyfikatory.
  • prowadzenie sprawozdawczości i analizy w zakresie objętym stanowiskową kartą pracy
  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta wewnętrznego
  • zatrudnianie zespołów muzycznych/prezenterów dyskotekowych na promach zgodnie z przepisami obowiązującymi w firmie i harmonogramem

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe w dziale personalnym (minimum 1 rok)
  • wykształcenie kierunkowe
  • znajomość pakietu MS Office
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność, odpowiedzialność, obowiązkowość, skrupulatność, dokładność
  • inicjatywa, zaangażowanie

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się spółce o ugruntowanej pozycji na rynku
  • profesjonalne wdrożenie w obowiązki i wsparcie zespołu
  • profesjonalne szkolenia
  • możliwość pracy w otwartym i zgranym zespole
  • świadczenia socjalne

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego w terminie do dnia 09.05.2018r. pod adres:
Polska Żegluga Bałtycka SA
Dział Zatrudnienia i Płac
ul. Portowa 41, 78-100 Kołobrzeg
e-mail: h.morawska@polferries.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm."

Pracownik ds. Kadr i Płac

  • samodzielne naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac dla pracowników oraz zleceniobiorców
  • obliczanie zasiłków chorobowych i innych zasiłków ZUS
  • obsługiwanie programu Płatnik w zakresie sporządzania i przesyłania deklaracji rozliczeniowych do ZUS
  • dokonywanie rozliczeń z Urzędami Skarbowymi w zakresie deklaracji podatkowych
  • wystawianie zaświadczeń o zarobkach
  • naliczanie wynagrodzeń do przeliczania emerytur i rent
  • przygotowywanie, weryfikacja i archiwizowanie dokumentacji kadrowo-płacowej

Wymagania:

  • doświadczenie w zawodzie minimum 2 lata
  • mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe albo średnie poparte kursami
  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych oraz aktualnych aktów wykonawczych
  • znajomość programów kadrowo-płacowych
  • znajomość pakietu MS Office, w tym programu Excel
  • terminowość, dokładność i samodzielność

Oferujemy:

  • umowę o pracę na czas próbny, po okresie próbnym na czas nieokreślony na pełen etat
  • profesjonalne szkolenia (wdrożeniowe i rozwojowe)
  • pracę w prężnie działającej firmie
  • elastyczne godziny pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego  (z dopiskiem: pracownik ds. kadr i płac)  w terminie do dnia 18 maja 2018r. pod adres:
e-mail: h.morawska@polferries.pl

Prosimy o zawarcie w aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.

Kontakt - Klienci Indywidualni i Grupowi

Infolinia
+48 22 230 2222

Klienci Indywidualni
codziennie: 8:00-20:00
Klienci Grupowi
pn-pt: 9:00-17:00