Kup Bilet online

5% zniżki od ceny biletu za zakup online.
. . .
Świnoujscie - Ystad Andrzejki w rejsie do Ystad

Hokus – pokus, czary – mary! Andrzejkowy rejs do Ystad to podróż pełna niespodzianek, magii i czarów. Jedyna w roku okazja, aby poznać swoją przyszłość z wróżb i przepowiedni. Zaproście swoich znajomych na nasz pokład i spędźcie andrzejki zupełnie inaczej, niż dotychczas. Oferta dla wszystkich lubiących dobrą zabawę i morską przygodę. Dajcie się porwać magii andrzejkowego rejsu. Przed Wami także możliwość poznania magicznego Ystad. NIESPODZIANKA DLA KAŻDEGO ANDRZEJA!

sprzedane zobacz szczegóły
Gdańsk - Nynäshamn Andrzejkowy rejs do Nynäshamn

Szukacie pomysłu na Andrzejki? Zapraszamy na wyjątkowy, pełen tajemnic i magii rejs andrzejkowy do Nynäshamn. Spędźcie czas w klimacie magii i tajemnicy. To doskonała okazja do poznania swojej przyszłości oraz zaczarowanej zabawy na fali w gronie przyjaciół. Gwarantujemy miłą atmosferę oraz wyśmienite jedzenie. Nie zabraknie konkursów z nagrodami, pokazów tańca i karaoke. NIESPODZIANKA DLA KAŻDEGO ANDRZEJA!

sprzedane zobacz szczegóły

Kontakt - Klienci Indywidualni i Grupowi

Infolinia pasażerska, informacje na temat ruchu promów
+48 22 230 2222
Infolinia turystyczna i grupowa
+48 22 230 2223

Infolinia pasażerska
pn-pt: 8:00-18:00
sob: 8:00-16:00
Informacja na temat ruchu promów
codziennie: 8:00-20:00
Infolinia turystyczna i grupowa
pn-pt: 9:00-17:00

W sprawach pilnych dot. dzisiejszego odejścia promu, po godzinach pracy infolinii, prosimy o kontakt mailowy: pax.swinoujscie@polferries.pl

Bilety pasażerskie
rezerwacje@polferries.pl
Oferta turystyczna i grupowa
wycieczki@polferries.pl