Kup Bilet online

. . .

Odkryj Sztokholm

Sztokholm to miasto niebywałej urody. Turystów zachwyca bliskość natury i bogactwo wspaniałej historycznej zabudowy. Stolica Szwecji tytuł „Wenecji Północy” zawdzięcza swojemu wyjątkowemu położeniu na 14 wyspach, połączonych 52 mostami. Miasto zamieszkuje ponad 1,9 miliona mieszkańców.

Nasze promy Nova Star i Wawel codziennie odchodzą z Gdańska do Nynäshamn niedaleko Sztokholmu. Niespełna 60 km dzieli to urokliwe małe miasteczko portowe od stolicy Szwecji. Dzięki możliwości zabrania samochodu na pokład naszych statków w około 50 minut możesz cieszyć się urokiem Sztokholmu. Na pasażerów pieszych w bliskim otoczeniu terminala promowego czeka stacja kolejowa, z której często odjeżdżają pociągi do tego miasta. To około godzina podróży.

Polecane atrakcje Sztokholmu

Polecane atrakcje Sztokholmu

Aby dobrze zaplanować podróż do Sztokholmu, skorzystaj z naszego przewodnika po najważniejszych atrakcji Sztokholmu.

A może urokliwe Nynäshamn?

Będąc w Nynäshamn spróbuj tamtejszych lokalnych przysmaków i wybierz się na spacer wzdłuż szkierowego wybrzeża. Poznaj atrakcje Nynäshamn, które zebraliśmy w jednym miejscu.

A może urokliwe Nynäshamn?
Produkt dla pasażerów pieszych: Odwiedź Sztokholm

Produkt dla pasażerów pieszych: Odwiedź Sztokholm

W każdą sobotę pojedź z nami do Szwecji na 4-dniowy urlop. Poza wysokim sezonem prom Wawel stoi dodatkową noc w porcie Nynäshamn, a Ty masz możliwość 2-dniowego zwiedzania Sztokholmu. To więcej czasu na zwiedzenie każdej z 14 wysp na jakich leży stolica Szwecji!

Dla pasażerów pieszych zainteresowanych zwiedzeniem Nynäshamn

Promami Polferries możesz odbyć podróż tym samym promem z Gdańska, w rejsie okrężnym z możliwością poznania malowniczego Nynäshamn w cenie od 362 zł/os.

Dla pasażerów pieszych zainteresowanych zwiedzeniem Nynäshamn
Rozkład rejsów na linii Gdańsk - Nynäshamn

Rozkład rejsów na linii Gdańsk - Nynäshamn

Sprawdź rozkład rejsów i wybierz najlepszy termin dla Ciebie i Twoich bliskich!

m/f Nova Star

m/f Nova Star został zbudowany w 2011 roku, a od września 2018 pływa na linii Gdańsk - Nynäshamn. Jednorazowo może przewieźć 1215 pasażerów, z czego 648 w kabinach. Podróżujący mogą spędzić czas podczas rejsu w bardzo komfortowych warunkach, mając do dyspozycji sklep, pub, kafeterię, restaurację, dyskotekę oraz salę konferencyjną.

m/f Nova Star
m/f Wawel

m/f Wawel

m/f Wawel może przewieźć jednorazowo 1000 pasażerów (w tym 511 miejsc w nowoczesnych kabinach). Prom oprócz standardowego wyposażenia w sklep, bary, restauracje, kawiarnię posiada również jedną z największych i wyjątkowych dyskotek na Morzu Bałtyckim.

Kontakt - Klienci Indywidualni i Grupowi

Infolinia pasażerska, informacje na temat ruchu promów
+48 22 230 2222
Infolinia turystyczna i grupowa
+48 22 230 2223

Infolinia pasażerska
pn-pt: 8:00-18:00
sob: 8:00-16:00
Informacja na temat ruchu promów
codziennie: 8:00-20:00
Infolinia turystyczna i grupowa
pn-pt: 9:00-17:00

W sprawach pilnych dot. dzisiejszego odejścia promu, po godzinach pracy infolinii, prosimy o kontakt mailowy: pax.swinoujscie@polferries.pl

Bilety pasażerskie
rezerwacje@polferries.pl
Oferta turystyczna i grupowa
wycieczki@polferries.pl