Kup Bilet online

5% zniżki od ceny biletu za zakup online.
Rejsy tematyczne
Rejsy
Tematyczne
Kurs na zdrowie i urodę
Świnoujście - Ystad, Gdańsk - Nynäshamn Kurs na zdrowie i urodę

Rozgość się w ramionach Bałtyku i obierz kurs na zdrowie i urodę. Spędź miłe chwile na pokładzie promu, rozkoszuj się morskim powietrzem, zatańcz z nami zumbę, skorzystaj z konsultacji kosmetycznych i masaży, skosztuj specjalnie skomponowanego menu...

od 249 PLN zobacz szczegóły
Dzień Dziecka
Świnoujście - Ystad, Gdańsk - Nynäshamn Dzień Dziecka

Podróż promem to dla każdego dziecka niesamowita przygoda i gwarancja dobrej zabawy. Dla najmłodszych podróżników — gry, zabawy, konkursy z nagrodami, poszukiwanie zaginionego skarbu Wikingów, morska bitwa, chrzest morski oraz specjalne menu a na deser pyszne lody.

od 99 PLN zobacz szczegóły
Rejs w stylu francuskim
Świnoujście - Kopenhaga, Gdańsk - Nynäshamn Rejs w stylu francuskim

Francuskie szaleństwo na pokładzie promu. Pokaz kankana: ekscytującego, szybkiego kolorowego, degustacja win, pokaz kulinarny i to wszystko w oprawie francuskiej muzyki. Nie zabraknie również pamiątkowych zdjęć oraz odrobiny dobrego humoru jaki dostarczy nasz karykaturzysta.

199 PLN zobacz szczegóły
Biesiada piwna
Świnoujście - Ystad, Gdańsk - Nynäshamn Biesiada piwna

W październiku ugościmy Was w iście biesiadnym stylu. Smaczna golonka, dymiąca zupa piwna z boczkiem, sałatki kartoflane, zapach chmielu, tańce i bujanie za stołami, degustacja piwa, konkursy piwne z nagrodami.

od 199 PLN zobacz szczegóły
Stand up
Świnoujście - Ystad, Gdańsk - Nynäshamn Stand up

Jesteście gotowi na dużą dawkę dobrego humoru. Listopadowy rejsy wzbogacone zostały o występy artystów, którzy rozbawią swoją publiczność do łez. Będzie spontanicznie, zaskakująco oraz dowcipnie.

od 199 PLN zobacz szczegóły
Pożegnanie lata
Świnoujście - Ystad, Gdańsk - Nynäshamn Pożegnanie lata

W ostatni weekend sierpnia zatrzymajmy jeszcze na chwilę wakacje. Na pokładzie promów czeka mnóstwo atrakcji: dyskoteka na pełnym morzu, wyśmienita kuchnia serwowana przez Szefa Kuchni, kolorowe drinki, pamiątkowe zdjęcia oraz mnóstwo atrakcji dla najmłodszych.

od 199 PLN zobacz szczegóły

Kontakt - Klienci Indywidualni i Grupowi

Infolinia pasażerska
+48 22 230 2222
Infolinia turystyczna i grupowa
+48 22 230 2223

Infolinia pasażerska
pn-sb: 8:00-20:00
niedziela: 8:00-18:00
Infolinia turystyczna i grupowa
pn-pt: 9:00-17:00

W sprawach pilnych dot. dzisiejszego odejścia promu, po godzinach pracy infolinii, prosimy o kontakt mailowy: pax.swinoujscie@polferries.pl

Bilety pasażerskie
rezerwacje@polferries.pl
Oferta turystyczna i grupowa
wycieczki@polferries.pl