Kup Bilet online

Zastrzeżenia prawne
Informacje dla pasażerów

Zastrzeżenia prawne

POLFERRIES nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody będące rezultatem korzystania lub oparcia się na tych informacjach. Ryzyko z tytułu użytkowania niniejszej strony internetowej ponosi wyłącznie jego użytkownik. 
Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie informacji zawartych na stronach tej witryny, należy najpierw je zweryfikować kontaktując się z lokalnym biurem POLFERRIES albo upoważnionym Agentem.

Wszelkie prawa do całej zawartości serwisu internetowego POLFERRIES są zastrzeżone. Żadna część serwisu nie może być w celach komercyjnych kopiowana w całości lub części, transmitowana elektronicznie lub w inny sposób, modyfikowana, linkowana lub wykorzystana bez uprzedniej pisemnej zgody POLFERRIES.

W przypadku dokonania rezerwacji biletu za pośrednictwem niniejszej witryny, nabywca oświadcza, iż zapoznał się z obowiązującymi warunkami przewozu.

Polska Żegluga Bałtycka SA rezerwuje sobie prawo do zmian powyższych zastrzeżeń oraz wyłączeń od odpowiedzialności w każdym dowolnie wybranym terminie.


Copyright 2004 Polska Żegluga Bałtycka SA

Kontakt - Klienci Indywidualni i Grupowi

Infolinia pasażerska, informacje na temat ruchu promów
+48 22 230 2222
Wycieczki do Skandynawii
+48 22 230 2223

Infolinia pasażerska
pn-pt: 8:00-18:00
sob: 8:00-16:00
Informacja na temat ruchu promów
codziennie: 8:00-20:00
Wycieczki do Skandynawii
pn-pt: 8:00-16:00

W sprawach pilnych dot. dzisiejszego odejścia promu, po godzinach pracy infolinii, prosimy o kontakt mailowy: pax.swinoujscie@polferries.pl

Bilety pasażerskie
rezerwacje@polferries.pl
Oferta turystyczna i grupowa
wycieczki@polferries.pl