Kup Bilet online

5% zniżki od ceny biletu za zakup online.
Zastrzeżenia prawne
Informacje dla pasażerów

Zastrzeżenia prawne

POLFERRIES nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody będące rezultatem korzystania lub oparcia się na tych informacjach. Ryzyko z tytułu użytkowania niniejszej strony internetowej ponosi wyłącznie jego użytkownik. 
Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie informacji zawartych na stronach tej witryny, należy najpierw je zweryfikować kontaktując się z lokalnym biurem POLFERRIES albo upoważnionym Agentem.

Wszelkie prawa do całej zawartości serwisu internetowego POLFERRIES są zastrzeżone. Żadna część serwisu nie może być w celach komercyjnych kopiowana w całości lub części, transmitowana elektronicznie lub w inny sposób, modyfikowana, linkowana lub wykorzystana bez uprzedniej pisemnej zgody POLFERRIES.

W przypadku dokonania rezerwacji biletu za pośrednictwem niniejszej witryny, nabywca oświadcza, iż zapoznał się z obowiązującymi warunkami przewozu.

Polska Żegluga Bałtycka SA rezerwuje sobie prawo do zmian powyższych zastrzeżeń oraz wyłączeń od odpowiedzialności w każdym dowolnie wybranym terminie.


Copyright 2004 Polska Żegluga Bałtycka SA

Kontakt - Klienci Indywidualni i Grupowi

 

W sprawach pilnych dot. dzisiejszego odejścia promu, po godzinach pracy infolinii, prosimy o kontakt mailowy: pax.swinoujscie@polferries.pl

Klienci Indywidualni
pn-sb: 8:00-20:00
niedziela: 8:00-18:00
Klienci Grupowi
pn-pt: 9:00-17:00