Kup Bilet online

5% zniżki od ceny biletu za zakup online.
M/F Mazovia
m/f Mazovia

M/F Mazovia

m/f Mazovia - zbudowany w 1996 roku i gruntownie przebudowany w 2012 roku. Po nabyciu jednostki w grudniu 2014 roku została poddana przebudowie, po której zyskała dodatkowe przestrzenie hotelowo - gastronomiczne, a jego dziób został pomalowany przez gdyńskiego artystę Mariusza Warasa. Mazovia to pierwszy w Polsce prom z kolorowym dziobem! Grafika o powierzchni ok. 600 mkw. ma kształt wynurzającej się z morza ryby, a jej łuski tworzą wzory nawiązujące do wycinanek łowickich. Artysta tworząc grafikę połączył  tradycje Mazowsza z morskim klimatem.  Inspirowane motywami ludowymi malowidło na dziobie Mazovii wpisuje się także w modny we wzornictwie nurt etno designu. Projekt był dla twórcy sporym wyzwaniem, zarówno ze względu na skalę przedsięwzięcia, jak i nietypowy ruchomy obiekt, jakim jest prom. Artyście zależało, aby grafika była uniwersalna oraz dobrze widoczna. Prom jednorazowo może przewieźć 1000 pasażerów (w tym 506 miejsc w kabinach).

m/f Mazovia - parametry techniczne 

 • Długość: 168,15 m 
 • Szerokość: 27,70 m 
 • Zanurzenie: 6 m 
 • Długość linii ładunkowej: 2620 m (140 samochodów ciężarowych lub 600
 • samochodów osobowych) 
 • Prędkość eksploatacyjna: 16,7 węzłów
 • Prom spełnia wymogi wszystkich obowiązujących Konwencji oraz zalecenia IMO, a także wszystkie inne wymagania dotyczące uprawiania żeglugi.

Wyposażenie promu:

 • Kafeteria - pokład 8 - 224 miejsca. 
 • Kawiarnia - pokład 9 - 171 miejsc. W części kawiarni znajduje się także dyskoteka z profesjonalnym wyposażeniem (oświetlenie i nagłośnienie) oraz kasyno ze stołem do Black Jacka oraz automatami do gier losowych. 
 • Fotele lotnicze - pokład 9 - 149 miejsc.

 

m/f Mazovia - przewodnik po pokładzie m/f Mazovia - opis promu

Proponuje wielbicielom szybkich, prostych potraw smaczne posiłki. Skomponuj pyszne danie - tak jak lubisz!

Tych, którzy wolą spędzić spokojny wieczór przy np. szklaneczce piwa zapraszamy do Kawiarni. Nasi barmani na pewno zaproponują coś interesującego.

Na pokładzie promu m/f Mazovia można spróbować szczęścia w grach na automatach losowych lub wykazać się intuicją w Black Jacku.

Promocje w barach

Zakupy w naszych sklepach (na pokładzie 8) to prawdziwa przyjemność. Znajdziecie tu Państwo bogaty asortyment perfum, słodyczy, alkoholi - w doskonałych cenach. Na promie Mazovia oferujemy także markowe ubrania i akcesoria firm: Levi's, Wrangler, Gatta, Wolbar, Cornette. W sklepie z alkoholami warto zapytać o promocje - mamy naprawdę atrakcyjne ceny.

Formy płatności w sklepie:
- gotówka: złoty polski, korona szwedzka, korona duńska, korona norweska, euro
- karty płatnicze

Coś dla maluchów - dla każdego dziecka morska podróż to ogromne przeżycie. Warto, aby pozostawiła po sobie piękne i radosne wspomnienia. Specjalnie dla naszych małych pasażerów organizujemy konkursy plastyczne z nagrodami ! 

W kabinie znajdująsię dwa oddzielne łóżka, stolik z krzesłami, lodówka oraz telewizor, kabina przeznaczona dla max 2 osób.
 • Powierzchnia kabiny: 16m2
 • Oddzielna łazienka
 • śniadanie wliczone w cenę kabin

Pokład 10

Zobacz jak wyglądają nasze promy od środka. Najedź myszką na kolorowe części planów pokładów i wyświetl zdjecia Street View wybranych pomieszczeń. Poczuj się jak na statku!:

 •   Pokład otwarty

Kontakt - Klienci Indywidualni i Grupowi

 

W sprawach pilnych dot. dzisiejszego odejścia promu, po godzinach pracy infolinii, prosimy o kontakt mailowy: pax.swinoujscie@polferries.pl

Klienci Indywidualni
pn-sb: 8:00-18:00
niedziela: 8:00-15:00
Klienci Grupowi
pn-pt: 9:00-17:00