Kup Bilet online

. . .

Atrakcje w Skandynawii

Nynäshamn

Nynäshamn

To malownicze miasteczko położone ok. 50 km od stolicy Szwecji, Sztokholmu. Turystów i mieszkańców zachwyca pięknymi szkierami, składającymi się z setek wysp i wysepek. Jest jedynym miejscem w województwie sztokholmskim z którego widać nieograniczony horyzont morski.

Sztokholm

Stolica Szwecji, każdego może zauroczyć. To miasto niebywałej urody, pełne zieleni, wspaniałej zabudowy i czystych wód. Dzięki położeniu na 14 wyspach połączonych 52 mostami Sztokholm nazywany jest "Wenecją Północy". Stolicę zamieszkuje około 1,9 miliona mieszkańców.

Sztokholm
Ystad

Ystad

Malownicze miasteczko w południowej Szwecji. Ważny port pasażerski, skąd wypływają promy do Świnoujścia oraz do Rønne na Bornholmie. Miejscowość liczy ok. 18,3 tyś. mieszkańców. Niepowtarzalny klimat tworzą tu wąskie uliczki, małe kolorowe domki oraz domy szachulcowe w większości z XV-XVII w., które stanowią największy tego typu zespół w całej Skandynawii.

Kopenhaga

Stolica Danii, najstarszego królestwa na świecie, jest miastem fascynującym i świetnie nadaje się na spędzenie zarówno wakacji, jak i na krótki pobyt, bez względu na porę roku, gust i wiek odwiedzających. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Kopenhaga w zadziwiający sposób łączy w sobie kameralność i cechy metropolii. Zamieszkuje ją ok.700 tys. osób, przy czym cały zespół miejski, tzw. Wielka Kopenhaga liczy około 1,2 mln mieszkańców. Jednocześnie jest czysta, przestrzenna, zachowała atmosferę spokojnego miejsca, w którym jest wiele urokliwych zakątków.

Kopenhaga

Kontakt - Klienci Indywidualni i Grupowi

Infolinia pasażerska, informacje na temat ruchu promów
+48 22 230 2222
Wycieczki do Skandynawii
+48 22 230 2223

Infolinia pasażerska
pn-pt: 8:00-18:00
sob: 8:00-16:00
Informacja na temat ruchu promów
codziennie: 8:00-20:00
Wycieczki do Skandynawii
pn-pt: 8:00-16:00

W sprawach pilnych dot. dzisiejszego odejścia promu, po godzinach pracy infolinii, prosimy o kontakt mailowy: pax.swinoujscie@polferries.pl

Bilety pasażerskie
rezerwacje@polferries.pl
Oferta turystyczna i grupowa
wycieczki@polferries.pl