Kup Bilet online

. . .

Place na Terminalach Promowych w pełni obsługują ruch naczep i mają możliwość powiększenia powierzchni, by sprostać rosnącym potrzebom. 

Na Terminalu Promowym w Świnoujściu pierwsze 12 h jest wolne od opłat za postój naczepy na terminalu, przez kolejne 4 dni opłata wynosi 50zł za dobę, następnie po 100 zł za dobę.

Na Terminalu Promowym Westerplatte w Gdańsku standardowo są dwa dni wolne od opłat za postój naczepy na terminalu, a za każdy kolejny dzień opłata wynosi 11 euro.

Lato z Polferries

Obsługa ruchu naczepowego odbywa się 24/24 godz., 7/7 dni na podstawie systemu awizacji, który jest wykorzystywany przez spedytorów.

Lato z Polferries

Terminale Promowe są włączony w system ochrony ISPS. Oznacza to, że tereny są objęte ograniczeniami w dostępie, tym samym eliminuje się ruch osób postronnych w obiektach portowych.

Lato z Polferries

Ruch wjazdowy, jak i wyjazdowy odbywa się przez całodobowe posterunki ochrony na podstawie wcześniejszej właściwej awizacji.

Lato z Polferries

Teren obiektu zabezpiecza zmotoryzowany patrol grupy interwencyjnej jednostki ochrony portu.

Lato z Polferries

Terminal jest monitorowany za pomocą systemu telewizji przemysłowej, a obraz z kamer jest rejestrowany i nagrywany.

Lato z Polferries

Cały teren jest dobrze oświetlony, co wspomaga skuteczny nadzór zarówno w dzień, jak i po zmierzchu. Zainstalowane oprawy zostały wyposażone w źródła światła LED i pracują pod nadzorem systemu sterowania i monitoringu zapewniającego dopasowanie ilości światła do danego miejsca z uwzględnieniem pory dnia oraz warunków atmosferycznych. Rozmieszczenie oświetlenia w obiekcie portowym spełnia wymagania i w pełni pokrywa potrzeby wynikające z zabezpieczenia fizycznego i technicznego obiektu portowego.

Lato z Polferries

Obiekt portowy ogrodzony jest jednolicie płotem w standardzie ciężkim.

Kontakt - Klienci Indywidualni i Grupowi

Infolinia pasażerska, informacje na temat ruchu promów
+48 22 230 2222
Wycieczki do Skandynawii
+48 22 230 2223

Infolinia pasażerska
pn-pt: 8:00-18:00
sob: 8:00-16:00
Informacja na temat ruchu promów
codziennie: 8:00-20:00
Wycieczki do Skandynawii
pn-pt: 8:00-16:00

W sprawach pilnych dot. dzisiejszego odejścia promu, po godzinach pracy infolinii, prosimy o kontakt mailowy: pax.swinoujscie@polferries.pl

Bilety pasażerskie
rezerwacje@polferries.pl
Oferta turystyczna i grupowa
wycieczki@polferries.pl