Kup Bilet online

5% zniżki od ceny biletu za zakup online.
Na promach
Na promach

Na promach

M/F Nova Star

M/F Nova Star, wybudowana w 2011 roku, posiada dużo miejsc w kabinach pasażerskich oraz komfortowo przygotowaną przestrzeń pasażerską.

Zobacz więcej

M/F Nova Star

Wybierz danie z karty menu charakterystycznej dla kuchni regionu morza bałtyckiego. Restauracja pomieści 100 osób i znajduje się na prawej burcie, w części dziobowej.
Godziny otwarcia: 8:00-10:30; 16:30-22:30

Zobacz więcej

M/F Nova Star

Zakupy w naszym sklepie to prawdziwa przyjemność. Zapewniamy bogaty asortyment perfum i kosmetyków z cenami niższymi w porównaniu z cenami na lądzie czy odzieży renomowanych firm, jak Levis, Gatta, Wolbar.

Formy płatności w sklepie:
- gotówka: złoty polski, korona szwedzka, korona duńska, korona norweska, euro
- karty płatnicze

Godziny otwarcia: 18:30-22:00; 8:00-11:30

Zobacz więcej

M/F Nova Star

Coś dla maluchów - dla każdego dziecka morska podróż to ogromne przeżycie. Warto, aby pozostawiła po sobie piękne i radosne wspomnienia. Specjalnie dla naszych małych pasażerów organizujemy konkursy plastyczne z nagrodami! Pokój zabaw może pomieścić około 20 pasażerów i zlokalizowany jest przy Recepcji, na pokładzie 7.

Zobacz więcej

M/F Mazovia

m/f Mazovia - zbudowany w 1996 roku i gruntownie przebudowany w 2012 roku. Po nabyciu jednostki w grudniu 2014 roku została poddana przebudowie, po której zyskała dodatkowe przestrzenie hotelowo - gastronomiczne.

Zobacz więcej

M/F Mazovia

To restauracja samoobsługowa, dla osób, które chcą szybko, smacznie i niedrogo zjeść. Każdy z gości skomponuje tu taki posiłek, jaki lubi.

Zobacz więcej

M/F Mazovia

Miejsce, gdzie nasi pasażerowie mogą usiąść i spokojnie porozmawiać czy napić się czegoś dobrego.

Zobacz więcej

M/F Mazovia

Zakupy w naszym sklepie to prawdziwa przyjemność. Zapewniamy bogaty asortyment perfum i kosmetyków, z cenami niższymi w porównaniu z cenami na lądzie, odzieży renomowanych firm, jak Levis, Gatta, Walbar.

Zobacz więcej

M/F Wawel

m/f Wawel - zbudowany w 1980 roku w szwedzkiej stoczni w Malmö, przebudowany w roku 1989 w stoczni w Bremerhaven. W roku 2004 zostały przeprowadzone prace dostosowawcze do potrzeb Polferries. Prom może przewieźć jednorazowo 1000 pasażerów (w tym 511 miejsc w nowoczesnych kabinach).

Zobacz więcej

M/F Wawel

Restauracja na pokładzie 7 została przygotowana dla grup zorganizowanych oraz kierowców samochodów ciężarowych.

Zobacz więcej

M/F Wawel

Miejsce, gdzie można się delektować dobrą kawą i kawałkiem domowego ciasta z widokiem na morze.

Zobacz więcej

M/F Wawel

Zapewniamy bogaty asortyment perfum i kosmetyków z cenami niższymi w porównaniu z cenami na lądzie czy odzieży renomowanych firm, jak Levis, Gatta, Wolbar. Dla dzieci zabawki i słodycze, a dla dorosłych szeroki wachlarz alkoholi i papierosów.

Zobacz więcej

M/F Cracovia

m/f Cracovia - zbudowany w 2002 roku. Po nabyciu w kwietniu 2017 roku jednostka została poddana modernizacji w szczecińskiej stoczni obecnie pływa na linii Swinoujście - Ystad.

Zobacz więcej

M/F Cracovia

Miejsce, gdzie można zjeść pysznie, w miłej atmosferze. Bufet z bogatym wyborem dań obiadowych oraz deserów, pełen smaków i zapachów.

Zobacz więcej

M/F Cracovia

Idealne miejsce na spędzenie podróży w dobrym towarzystwie przy filiżance aromatycznej kawy i domowego ciasta. Widok morza z okien lokalu pozwoli cieszyć się morską przygodą.

Zobacz więcej

M/F Cracovia

Zakupy w naszym sklepie to prawdziwa przyjemność. Szeroki asortyment perfum, słodyczy, alkoholi - w doskonałych cenach.

Zobacz więcej

M/V Baltivia

m/v Baltivia - prom samochodowo - pasażerski zbudowany w szwedzkiej stoczni Kalmar Varv. W roku 2002 dokonano gruntownej modernizacji promu. Oficjalnie wprowadzony do eksploatacji w barwach POLFERRIES w dniu 15 stycznia 2007r. Prom spełnia wymogi wszystkich obowiązujących Konwencji oraz zalecenia IMO, a także wszystkie inne wymagania dotyczące uprawiania żeglugi na Morzu Bałtyckim.

Zobacz więcej

M/V Baltivia

W naszej Kafeterii serwujemy smaczne i obfite posiłki w formie bufetu samoobsługowego. Daje to Państwu możliwość skomponowania menu według własnego uznania- każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Zobacz więcej

M/V Baltivia

Kawiarnia jest miejscem, w którym oprócz kawy, można także zamówić drinka lub szklaneczkę piwa. Na promie Baltivia proponujemy specjalne ceny na niektóre napoje- warto sprawdzić! W miłej i spokojnej atmosferze mogą Państwo także obejrzeć telewizję lub poczytać prasę.

Zobacz więcej

M/V Baltivia

Zakupy w naszym sklepie to prawdziwa przyjemność. Znajdziecie tu Państwo bogaty asortyment alkoholi, słodyczy oraz perfum - w doskonałych cenach. Warto zapytać o promocje - mamy naprawdę świetną ofertę.

Zobacz więcej

Kontakt - Klienci Indywidualni i Grupowi

 

W sprawach pilnych dot. dzisiejszego odejścia promu, po godzinach pracy infolinii, prosimy o kontakt mailowy: pax.swinoujscie@polferries.pl

Klienci Indywidualni
pn-sb: 8:00-20:00
niedziela: 8:00-18:00
Klienci Grupowi
pn-pt: 9:00-17:00