Kup Bilet online

Kariera

Łączymy Polskę ze Skandynawią działając na rynku transportu morskiego i turystyki od 1976r. Dbamy, aby każda podróż morska była przyjemna i bezpieczna.
Nasza firma to przede wszystkim ludzie - ich wiedza, doświadczenie, energia i zaangażowanie.
Chciałbyś dołączyć do zespołu promującego kulturę współpracy, działania i poszukiwania nowych rozwiązań? Zapraszamy na pokład!

Kontakt:

Polska Żegluga Bałtycka SA
ul. Portowa 41, 78-100 Kołobrzeg

Praca na lądzie

Sekcja Zatrudnienia
e-mail: kadry@polferries.pl

Praca na morzu

Sekcja Crewingu
e-mail: crewing@polferries.pl

Praktyki i staże
Program praktyk skierowany jest do uczniów szkół średnich oraz studentów, którzy chcą zdobywać nowe doświadczenie i rozwijać się w branży transportu morskiego. Chętnie dzielimy się wiedzą z młodymi, ambitnymi ludźmi, którzy właśnie rozpoczynają swoją karierę. Jeśli jesteś uczniem lub studentem i chcesz zdobyć swoje pierwsze doświadczenie zawodowe, przyjdź do nas! W naszej firmie będziesz miał możliwość realizowania odpowiednich zadań, przy wsparciu osób z długoletnim doświadczeniem w branży i otwartych na dzielnie się wiedzą.

Co zyskasz na stażu w Polferries?
Doświadczenie: poznasz specyfikę pracy w nowoczesnej branży transportu morskiego.
Wsparcie: otrzymasz pomoc ze strony opiekuna stażu, a także pozostałych osób w zespole.
Rozwój: zrobisz pierwszy krok na Twojej wymarzonej zawodowej ścieżce. Może nawet będzie to... kariera w Polferries!

Zapraszamy do aplikowania na praktyki i staże, jeżeli w swoich działaniach kierujesz się:
• zaangażowaniem i pasją, chęcią rozwoju i odpowiedzialnością,
• otwartością na zdobywanie nowych doświadczeń i umiejętności,
• innowacyjnym podejściem do realizacji zadań.

Kontakt do koordynatora praktyk i staży:
b.wator@polferries.pl

Pilot wycieczek Polferries

Opis stanowiska:
Lubisz pracować i uwielbiasz podróże. Jesteś kontaktowy, twórczy, pełen pasji,  lubisz i znasz  Skandynawię? Dołącz do naszego zespołu pilotów Polferries.  Zapraszamy do aplikacji na stanowisko pilota wycieczek do Skandynawii.
Wymagania:
  • Zdolności organizacyjne,
  • komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej,
  • znajomość języka angielskiego w dobrym stopniu ( znajomość j. szwedzkiego będzie dodatkowym atutem),
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • dyspozycyjność do wyjazdów,
  • mile widziane uprawnienia pilota wycieczek zagranicznych, odbyte kursy i szkolenia zawodowe,
  • znajomość Skandynawii ( Szwecja, Dania) jej kultury, obyczajów i atrakcji będzie dodatkowym atutem.

Pełna oferta pracy: https://polferries.pl/o-firmie/kariera/oferty-pracy-na-ladzie.html

Administratorem danych osobowych jest Polska Żegluga Bałtycka S.A. z siedzibą w Kołobrzegu (78-100) przy ul. Portowej 41.
Celem przetwarzania Twoich danych jest przeprowadzenie procesu rekrutacji prowadzonego przez administratora danych osobowych oraz przeprowadzanie przyszłych procesów rekrutacji. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w procesie rekrutacyjnym na stanowiska lądowe jest przepis prawa w zakresie określonym w przepisach Kodeksu Pracy oraz zgoda w zakresie, jaki nie wynika z przepisów Kodeksu pracy.
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w procesie rekrutacyjnym na stanowiska morskie jest przepis prawa w zakresie określonym w przepisach ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy, ustawy o pracy na morzu, Konwencji o Pracy na Morzu, prawnie uzasadniony interes administratora (zatrudnianie pracowników) oraz zgoda w zakresie, jaki nie wynika z przepisów prawa.
Administrator będzie przekazywał Twoje dane osobowe podmiotom przetwarzającym dane na zlecenie administratora w zakresie usług związanych z prowadzeniem rekrutacji pracowników lub udostępnianiem systemów informatycznych dla celów rekrutacji – przy czym takie podmioty przetwarzają dane osobowe na podstawie umowy z administratorem i wyłącznie zgodnie z poleceniem administratora.
We wszelkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z wyznaczonym inspektorem ochrony danych drogą elektroniczną pisząc na adres iod@polferries.pl.
Masz prawo do dostępu do swoich danych osobowych, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych i prawo do odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Masz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2 w Warszawie, listownie lub poprzez elektroniczną skrzynkę podawczą dostępną na stronie: https://www.uodo.gov.pl/p/kontakt.
Nie masz obowiązku przekazywania dodatkowych danych osobowych. Twoja zgoda na przetwarzanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolna. Jeśli nie chcesz udzielić takiej zgody prosimy o niezamieszczenie ich w przesłanych dokumentach aplikacyjnych. Jeżeli jednak wyślesz będzie to oznaczało, że wyraziłeś zgodę na przetwarzanie tych danych.
Jeżeli chcesz, abyśmy przetwarzali Twoje dane osobowe w przyszłych rekrutacjach, zamieść w CV treść poniższej zgody:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polską Żeglugę Bałtycką S.A. moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. CV, list motywacyjny) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Polską Żeglugę Bałtycką S.A.”.

Jednocześnie informujemy, iż na podstawie udzielonej zgody będziemy przetwarzali Twoje dane maksymalnie przez okres 6 miesięcy od momentu otrzymania Twojej zgody, a po tym czasie usuniemy Twoje dane osobowe.

Kontakt - Klienci Indywidualni i Grupowi

Infolinia pasażerska, informacje na temat ruchu promów
+48 22 230 2222
Infolinia turystyczna i grupowa
+48 22 230 2223

Infolinia pasażerska
pn-pt: 8:00-18:00
sob: 8:00-16:00
Informacja na temat ruchu promów
codziennie: 8:00-20:00
pn-pt: 9:00-17:00

W sprawach pilnych dot. dzisiejszego odejścia promu, po godzinach pracy infolinii, prosimy o kontakt mailowy: pax.swinoujscie@polferries.pl

Bilety pasażerskie
rezerwacje@polferries.pl
Oferta turystyczna i grupowa
wycieczki@polferries.pl