Kup Bilet online

KonkursLove2024-wyniki

KONKURS Love@polferries.pl

WYNIKI KONKURSU

Z przyjemnością informujemy, że konkurs Love@polferries.pl został rozstrzygnięty.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział.

Miejsce I —voucher na przejazd promem Polferries dla 2 osób, w dwie strony, z kabiną 2 osobową zewnętrzną do wykorzystania na linii Świnoujście - Ystad w 2024 roku, w sezonie średnim lub niskim

Pani Beata B. 

Dziś po dwudziestu już razem przeżytych w małżeństwie latach o rejsie po morzu marzymy. Tylko nasuwa się pytanie czy historią naszą was zauroczymy, i popłyniemy wzdłuż pięknej krainy na weekend we dwoje by po latach znów obudzić młodzieńcze ekscytujące nastroje. Bo miłość jest oderwaniem od rzeczywistości, nie owija w bawełnę, jest duszą z przesłaniem i treścią. Jej sekretem jest cierpliwość, która uczy pokory, nie mówi, ale możemy z nią rozmawiać, a ona w zamian wskaże nam drogę, bo ona pachnie jak życie.

Miejsca II-IV — zestawy upominków Polferries

Pani Anna P.

Czy kocham Szwecję? Tak!!! Za Roxette, komisarza Wallandera, język szwedzki i za pyszne semle. Czy kocham podróże? Tak i uwielbiam o nich pisać i wstawiać foty na moim FB, co wkurza niektórych. Czy kocham promy? TAK od dziecka!!! Rodzinne tradycje i trzy obrazy Wawela, Wilanowa i Skandynawii i zdjęcia robione na plaży, gdy wpływają i wypływają Cracovia i Mazovią o czymś świadczą. A w podróż chcę zabrać męża. Oderwać jego i mnie od pracy, domu, dzieci i codziennych kłopotów.

Pani Sylwia Z.

Wyruszyć w rejs - to największe, jak dotąd niespełnione marzenie moje i męża. Uwielbiamy morze i choćby krótka chwila na plaży potrafi wprawić nas w niesamowity nastrój, a szum morskich fal wycisza i skłania do zatrzymania się na moment. W morzu jest jakaś magia, coś co nas tu co roku ciągnie, przywołuje i sprawia, że oboje jesteśmy wtedy najszczęśliwsi. Oboje kochamy wracać nad Bałtyk, a naszym cichym pragnieniem jest podziwiać jego bezkres ze wspaniałego promu Polferries.

Pan Waldemar Ł.

W REJS PROMEM POLFERRIES zabrałbym swoją ukochaną Celinę. To najwspanialsza osoba pod słońcem. Serio! Razem zdobywamy górskie szczyty, bawimy się i potrafiły śmiać się z siebie. To Celina, która potrafiła namówić mnie na skok na bungee, mimo panicznego lęku (w myśl zasady jeden za wszystkich wszyscy za jednego). Również to Celina do której mogę zadzwonić w środku nocy, wyżalić się lub po prostu pogadać kiedy nie mogę .Dlatego wiem, że właśnie na Justynę mogę liczyć. To jasny płomyk w moim życiu.

Autorom nagrodzonych prac gratulujemy!

Kontakt - Klienci Indywidualni i Grupowi

Infolinia pasażerska, informacje na temat ruchu promów
+48 22 230 2222
Wycieczki do Skandynawii
+48 22 230 2223

Infolinia pasażerska
pn-pt: 8:00-18:00
sob: 8:00-16:00
Informacja na temat ruchu promów
codziennie: 8:00-20:00
Wycieczki do Skandynawii
pn-pt: 8:00-16:00

W sprawach pilnych dot. dzisiejszego odejścia promu, po godzinach pracy infolinii, prosimy o kontakt mailowy: pax.swinoujscie@polferries.pl

Bilety pasażerskie
rezerwacje@polferries.pl
Oferta turystyczna i grupowa
wycieczki@polferries.pl