Kup Bilet online

5% zniżki od ceny biletu za zakup online.

Newsletter Polferries

Szanowni Państwo,
Ze względu na dbałość o dane osobowe naszych klientów i subskrybentów newsletteru, pragniemy Państwa zapoznać z nowymi zasadami, wynikającymi z Rozporządzenia o ochronie danych osobowych, które znajduje zastosowanie od dnia 25 maja tego roku (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego
i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych
w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - zwane „RODO”).

Na podstawie art. 13 RODO przekazujemy Państwu informacje dotyczące zasad przetwarzania Państwa danych osobowych przez Polską Żeglugę Bałtycką S.A. z siedzibą w Kołobrzegu.

Pragniemy również skorzystać w tym zakresie z okazji do aktualizacji naszej bazy subskrybentów newsletteru, celem zapewnienia Państwu wiedzy o naszych nowych usługach i rejsach oraz aby mieli Państwo wpływ na przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących.

Jeśli chcecie Państwo otrzymywać na podany adres e-mailowy nasz newsletter w formie elektronicznej, zawierający informacje marketingowe i handlowe dotyczące działalności Polskiej Żeglugi Bałtyckiej, prosimy uprzejmie o udzielenie wskazanych poniżej zgód w zakresie ochrony danych osobowych, przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną oraz zgodę telekomunikacyjną w zakresie marketingu. Brak wyrażenia którejkolwiek ze zgód uniemożliwi otrzymywanie przez Państwa newsletteru w formie elektronicznej.

Przed wyrażeniem poniższych zgód prosimy o zapoznanie się z „Informacją o przetwarzaniu danych osobowych dla klientów oraz w zakresie otrzymywania newsletteru”.

Kontakt - Klienci Indywidualni i Grupowi

 

W sprawach pilnych dot. dzisiejszego odejścia promu, po godzinach pracy infolinii, prosimy o kontakt mailowy: pax.swinoujscie@polferries.pl

Klienci Indywidualni
pn-sb: 8:00-20:00
niedziela: 8:00-18:00
Klienci Grupowi
pn-pt: 9:00-17:00